Repertuar

TEATR MAZOWIECKI SIEĆ – INAUGURACJA

23.02.2015

Konferencja  z udziałem partnerów z Mazowsza i lokalnych mediów.

Projekt sieci scen na Mazowszu powstał w ramach wdrażania nowej strategii Mazowieckiego Instytutu Kultury, którego częścią jest Teatr Mazowiecki. TEATR MAZOWIECKI SIEĆ zakłada stworzenie silnej grupy partnerskich ośrodków kultury, która będzie identyfikowana poprzez działania teatralne i promocyjne oparte na jednolitej strategii komunikacji. W promocji sieci szczególny nacisk zostanie położony na jak najlepsze wykorzystanie mediów lokalnych Mazowsza. W projekcie bierze udział 11 instytucji kultury w: Ciechanowie, Górze Kalwarii, Grójcu, Grodzisku Mazowieckim, Mińsku Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Sokołowie Podlaskim, Siedlcach, Węgrowie i Wyszkowie. Wszystkie one zgłosiły chęć współpracy.

Dziś podpisanie porozumienia i pierwsza konferencja z udziałem mediów lokalnych z Mazowsza.

Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki
realizacja: estinet.pl

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, Zarząd Województwa Mazowieckiego, kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców województwa, zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających wszystkich samorządowych instytucji kultury, których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Decyzja ma na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

W związku z decyzją od rana dnia 12.03.2020 r. do odwołania. Mazowiecki Instytut Kultury będzie zamknięty, a wszystkie planowane w tym czasie wydarzenia zostaną odwołane lub przeniesione na inne terminy.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie, mailowo oraz w kanałach społecznościowych:

Punkt informacyjny MIK:
tel. 22 586 42 59
tel. 783 708 380
e-mail: kasa@mik.waw.pl
https://pl-pl.facebook.com/mazowieckiinstytutkultury