Repertuar

Spotkanie z Zofią Kucówną i Julią Hartwig

23.01.2015

Zapraszamy na Wieczór Poezji w wykonaniu wybitnej aktorki i z udziałem Julii Hartwig.

30 stycznia i 7 lutego w Teatrze Mazowieckim gościć będziemy znakomitą aktorkę Zofię Kucównę, w której interpretacji usłyszymy wiersze Julii Hartwig. Będą to z pewnością niezwykłe wieczory literacko-muzyczne (aktorce akompaniuje na harfie Małgorzata A. Komorowska).

W spektaklu w dniu 7 lutego gościnnie weźmie udział także sama poetka Julia Hartwig. Zapraszamy po występie na rozmowę z dwiema artystkami, którą poprowadzi krytyk literacki i poeta Janusz Drzewucki.

JANUSZ DRZEWUCKI (ur. w 1958) – poeta, krytyk literacki, dziennikarz i wydawca. Redaktor działu poezji miesięcznika „Twórczość”. Ostatnio wydał zbiór wierszy „Dwanaście dni” i książkę krytycznoliteracką o polskiej prozie „Stan skupienia”. W roku 2014 uhonorowany Nagrodą im. Cypriana Kamila Norwida oraz Symboliczną Nagrodą Ryszarda Milczewskiego-Bruna.

 

 

Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki
realizacja: estinet.pl

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, Zarząd Województwa Mazowieckiego, kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców województwa, zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających wszystkich samorządowych instytucji kultury, których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Decyzja ma na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

W związku z decyzją od rana dnia 12.03.2020 r. do odwołania. Mazowiecki Instytut Kultury będzie zamknięty, a wszystkie planowane w tym czasie wydarzenia zostaną odwołane lub przeniesione na inne terminy.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie, mailowo oraz w kanałach społecznościowych:

Punkt informacyjny MIK:
tel. 22 586 42 59
tel. 783 708 380
e-mail: kasa@mik.waw.pl
https://pl-pl.facebook.com/mazowieckiinstytutkultury