Repertuar

Spotkanie z autorką książek dla dzieci – Agnieszką Kazałą

07.06.2016

DSC00047 (800x600)W ramach wydarzeń literackich zapraszamy na dwa spotkania z autorką książek dla dzieci – Agnieszką Kazałą.

Zapraszamy najmłodszych czytelników  na spotkanie z  Agnieszką Kazałą – autorką książek, m.in. takich jak: Nietoperz Leon, Kram z marzeniami i Zegar z Miaukułką.
Wspólnie przeczytamy fragmenty bajek i porozmawiamy o nich. Pisarce będą towarzyszyły pluszowi pomocnicy – Pan Kot i Zajączek.
Podczas spotkań będzie można kupić książki Autorki i otrzymać jej autograf.

Agnieszka Kazała – rodowita warszawianka, jak sama o sobie mówi, urodziła się z duszą artystki-plastyczki, najpierw rysowała po chodnikach, później na sztalugach, a gdzieś po drodze zaczęła pisać książeczki dla dzieci, które sama ilustruje. Kocha muzykę i literaturę, lubi malować portrety ludzi szczęśliwych. Na każdy spacer wybiera się z aparatem fotograficznym, aby uwiecznić to, co najpiękniejsze w każdym zakątku jej miasta. Niejednokrotnie własne zdjęcia wykorzystuje w swoich pracach graficznych.

11 czerwca 2016 roku, godz. 11:00 i 12:30

W S T Ę   W O L N

 

Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki
realizacja: estinet.pl

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, Zarząd Województwa Mazowieckiego, kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców województwa, zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających wszystkich samorządowych instytucji kultury, których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Decyzja ma na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

W związku z decyzją od rana dnia 12.03.2020 r. do odwołania. Mazowiecki Instytut Kultury będzie zamknięty, a wszystkie planowane w tym czasie wydarzenia zostaną odwołane lub przeniesione na inne terminy.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie, mailowo oraz w kanałach społecznościowych:

Punkt informacyjny MIK:
tel. 22 586 42 59
tel. 783 708 380
e-mail: kasa@mik.waw.pl
https://pl-pl.facebook.com/mazowieckiinstytutkultury