Repertuar

  • Opis
  • Galeria zdjęć

Scena Młodego Widza: Jajo w sieci

Teatr Mazowiecki - Scena Młodego Widza: Jajo w sieci

Nowy termin wkrótce

Ceny biletów 30 zł
Opiekun gratis

Autorki: Anna Gil i Ewa Gorzelak
Reżyseria: Magdalena Gnatowska
Scenografia: Rob Kowański
Kostiumy: Ewa Gorzelak i Magdalena Gnatowska
Muzyka: Aleksander Maksimow i  Paweł Derentowicz

A gdyby tak pewnego dnia na waszej drodze stanęło wielkie wirtualne jajo, którym na dodatek można sterować. Wyobrażacie sobie? Idziecie z przyjaciółmi
ze szkoły, gracie w jakąś  fascynującą grę na telefonach, aż tu nagle BAM!

„Jajo w sieci” to dynamiczna, pełna energii, wzruszająca opowieść o dwóch rywalizujących ze sobą światach: realnym i wirtualnym. O miłości, przyjaźni i perspektywie straty. Dwie zaprzyjaźnione dziewczynki ściągają na telefon nieznaną im aplikację. Nieświadomie sprawiają, że ze świata wirtualnego do realnego przenika gigantyczne jajo. Jego pojawienie się wywraca do góry nogami życie jednej z nich. Chcąc odzyskać najbliższą sercu osobę, będzie musiała dokonać w sobie wielu zmian, stanąć do walki z czasem i w trybie przyśpieszonym nauczyć się na nowo funkcjonować w realnym świecie. Czy jej się uda?”

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-12 lat i ich opiekunów.
Problem uzależnienia od cyberprzestrzeni dotyka coraz większej grupy dzieci. Treść sztuki jest spójna  ze szkolnym programem wychowawczym oraz z podstawą programową zajęć komputerowych – bezpieczeństwo w sieci.

OBSADA:
Werka – Ewa Gorzelak
Nula – Agnieszka Roszkowska
Mama – Magdalena Gnatowska

 

A miał być cud kup-bilet

Teatr Mazowiecki zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze w uzasadnionych przypadkach

Plan widowni

7349

realizacja: estinet.pl

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, Zarząd Województwa Mazowieckiego, kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców województwa, zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających wszystkich samorządowych instytucji kultury, których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Decyzja ma na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

W związku z decyzją od rana dnia 12.03.2020 r. do odwołania. Mazowiecki Instytut Kultury będzie zamknięty, a wszystkie planowane w tym czasie wydarzenia zostaną odwołane lub przeniesione na inne terminy.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie, mailowo oraz w kanałach społecznościowych:

Punkt informacyjny MIK:
tel. 22 586 42 59
tel. 783 708 380
e-mail: kasa@mik.waw.pl
https://pl-pl.facebook.com/mazowieckiinstytutkultury