Repertuar

Rozpoczynamy nowy sezon

01.09.2015

Od września znowu gramy, znane i nowe spektakle, w tym wyjątkowa premiera dla młodszych widzów.

Zaczynamy od doskonałej, klasycznej już sztuki Érica-Emmanuela Schmitta „Małe zbrodnie małżeńskie”. Tym razem w roli Lisy na scenie pojawi się
u boku Redbada Klijnstry Emilia Komarnicka. Poza tym zobaczymy Stanisławę Celińską i Lucynę Malec w przedstawieniu „Grace i Gloria” oraz niezrównanego Wojciecha Pszoniaka w roli belfra. Znowu będziemy mieli okazję usłyszeć znakomite, dowcipne teksty Mrożka z dwu jednoaktówek „Wdowy” i „Na pełnym morzu”.

Ponadto zapraszamy na premierę pt. „Soup City. Ostatnia sprawa Charliego Brokuła” – niezwykły, bo przygotowany przez międzynarodowy zespół
i z muzyką na żywo, familijny spektakl detektywistyczny dla całej rodziny. Jest on utrzymanym w stylistyce filmów noir kolażem teatru lalek, pantomimy, choć nie tylko. Można o nim mówić jako o „familijnym kryminale”, któremu tempo nadaje trzyosobowy zespół jazzowy i trójka najciekawszych młodych aktorów z Akademii Teatralnej w Białymstoku. Zapraszamy zatem do nas, do teatru. Jesień nie musi być szara i smutna.

Zdjecie wybrane

 

 

Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki
realizacja: estinet.pl

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, Zarząd Województwa Mazowieckiego, kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców województwa, zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających wszystkich samorządowych instytucji kultury, których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Decyzja ma na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

W związku z decyzją od rana dnia 12.03.2020 r. do odwołania. Mazowiecki Instytut Kultury będzie zamknięty, a wszystkie planowane w tym czasie wydarzenia zostaną odwołane lub przeniesione na inne terminy.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie, mailowo oraz w kanałach społecznościowych:

Punkt informacyjny MIK:
tel. 22 586 42 59
tel. 783 708 380
e-mail: kasa@mik.waw.pl
https://pl-pl.facebook.com/mazowieckiinstytutkultury