Repertuar

Premiera „Lekcji” Eugène Ionesco już 14 lutego

30.01.2015

13 lutego zapraszamy na pokaz przedpremierowy sztuki z udziałem Karoliny Gorczycy, Wojciecha Kalarusa i Jadwigi Jankowskiej-Cieślak.

Katarzyna Michałkiewicz zrealizowała do tej pory Łagodną na podstawie opowiadania Dostojewskiego na Scenie w Bramie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (pod kierunkiem Krystiana Lupy), Le Murmonde Serge Kribusa w Teatrze Polskim w Poznaniu, a w Teatrze Polskiego Radia m.in: Piękne dziecko, Milczenie roślin, Ziemię nieznaną, Boską komedię. Raj, Ocalenie. Była asystentką Mai Komorowskiej.

Do realizacji spektaklu reżyserka zaprosiła młodych, zdolnych i już nagradzanych artystów, m.in.: Jerzego Goliszewskiego (scenografia), kompozytora Ignacego Zalewskiego (muzyka), Ľudmila Bubánová (kostiumy) i Łukasza Wojtasa (reżyseria światła). Choreografię spektaklu przygotowała tancerka, choreograf i instruktorka tańca Marta Dębska. Muzykę wykonał zespół Hashtag Ensemble.

Zapraszamy.

 

Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki
realizacja: estinet.pl

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, Zarząd Województwa Mazowieckiego, kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców województwa, zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających wszystkich samorządowych instytucji kultury, których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Decyzja ma na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

W związku z decyzją od rana dnia 12.03.2020 r. do odwołania. Mazowiecki Instytut Kultury będzie zamknięty, a wszystkie planowane w tym czasie wydarzenia zostaną odwołane lub przeniesione na inne terminy.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie, mailowo oraz w kanałach społecznościowych:

Punkt informacyjny MIK:
tel. 22 586 42 59
tel. 783 708 380
e-mail: kasa@mik.waw.pl
https://pl-pl.facebook.com/mazowieckiinstytutkultury