Repertuar

Big Book Festival: Maja Komorowska

19.05.2016

Maja KomorowskaW ramach Big Book Festival zapraszamy na spotkanie poetyckie z Mają Komorowską – „Poetyckie ucieczki”

Aktorka ma niezwykłą zdolność dotykania ciemnych stron życia i prześwietlania ich wewnętrzną jasnością. Każde artystyczne spotkanie z nią jest niezwykłym przeżyciem. Aktorka też jak nikt inny potrafi interpretować poezję. W czasie wieczoru usłyszymy wiersze Czesława Miłosza, Zbigniewa Herberta, Tadeusza Nowaka, ks. Jana Twardowskiego, Wisławy Szymborskiej, Urszuli Kozioł. Wybór tekstów nie jest przypadkowy – każdy z nich wiąże się z jakimś przeżyciem osobistym i doświadczeniem artystki. Dzięki temu nabierają one nowego znaczenia, a między aktorką i widzami w trakcie spotkania powstaje niezwykła więź.

12 czerwca 2016 roku, godz. 19:00 WSTĘP WOLNY.  Obowiązują zapisy: spotkanie@mik.waw.pl


BBF LOGO 2016 nazwa, hasBo, data

Miejsce satelickie Big Book Festival

Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki
realizacja: estinet.pl

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, Zarząd Województwa Mazowieckiego, kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców województwa, zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających wszystkich samorządowych instytucji kultury, których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Decyzja ma na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

W związku z decyzją od rana dnia 12.03.2020 r. do odwołania. Mazowiecki Instytut Kultury będzie zamknięty, a wszystkie planowane w tym czasie wydarzenia zostaną odwołane lub przeniesione na inne terminy.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie, mailowo oraz w kanałach społecznościowych:

Punkt informacyjny MIK:
tel. 22 586 42 59
tel. 783 708 380
e-mail: kasa@mik.waw.pl
https://pl-pl.facebook.com/mazowieckiinstytutkultury