Repertuar

3. Ogólnopolski Festiwal Teatralny BLACKOUT 21-23 kwietnia 2017

09.03.2017

3. Ogólnopolski Festiwal Teatralny BLACKOUT w Miejskim Domu Kultury w Wołominie 21-23 kwietnia 2017

Ogólnopolski Festiwal Teatralny BLACKOUT po raz pierwszy został zorganizowany w 2015 roku przez Miejski Dom Kultury w Wołominie oraz przez wołomińską grupę teatralną PaTaTaJ. Pierwsza edycja skupiła grono sympatyków tej formy sztuki i grupy teatralne z całej Polski. Od początku działalności, wołomiński ośrodek kultury wspiera inicjatywy związane z teatrem.

W ramach 3. edycji festiwalu planujemy rozszerzenie działalności promocyjnej i edukacyjnej. Gwiazdą festiwalu będzie aktor i wokalista Marcin Januszkiewcz. Sukces pierwszej i drugiej edycji pozwala nam sądzić, iż w tym roku zgłosi się do nas jeszcze więcej grup a całe przedsięwzięcie spotka się z jeszcze szerszym odbiorem.

W sobotę, 22 kwietnia odbędzie się impreza integracyjna dla wszystkich teatrów.

Zapraszamy do udziału

Katarzyna Polubiec-Mrowińska

Kierownik działu kultury i promocji

Miejski Dom Kultury w Wołominie

tel. 22 787 45 13 wew. 26

katarzyna.pm@mdkwolomin.pl

Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki Teatr Mazowiecki
realizacja: estinet.pl

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, Zarząd Województwa Mazowieckiego, kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców województwa, zdecydował o czasowym zamknięciu dla odwiedzających wszystkich samorządowych instytucji kultury, których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Decyzja ma na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

W związku z decyzją od rana dnia 12.03.2020 r. do odwołania. Mazowiecki Instytut Kultury będzie zamknięty, a wszystkie planowane w tym czasie wydarzenia zostaną odwołane lub przeniesione na inne terminy.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie, mailowo oraz w kanałach społecznościowych:

Punkt informacyjny MIK:
tel. 22 586 42 59
tel. 783 708 380
e-mail: kasa@mik.waw.pl
https://pl-pl.facebook.com/mazowieckiinstytutkultury